Publications Office of the EU
Itálie-Řím: Architektonické, technické a plánovací služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itálie-Řím: Architektonické, technické a plánovací služby

  • Zveřejněno
    27/12/2022
  • Lhůta
    15/02/2023
  • Otevírání nabídek
    21/02/2023
  • Udělení zakázky
    28/09/2023
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Agenzia del Demanio - Struttura per la Progettazione
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITI45 Frosinone
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71240000 Architektonické, technické a plánovací služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
744,086.65 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
627,248.58 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

servizi di progettazione definitiva ed esecutiva da redigere e restituire in modalità BIM, coordinamento della sicurezza in fase di progettazione, ed incarico opzionale di direzione lavori, CSE, contabilità dei lavori e accatastamento, finalizzati all’intervento di adeguamento sismico della Questura e Polizia Stradale - Via Vado del Tufo, Frosinone - Codice Bene: FRB1053

Metoda podání
Elektronicky:
www.acquistinretepa.it
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
21/02/2023 11:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
744,086.65 EUR
Konečná hodnota zakázky
627,248.58 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Sidoti Engineering SRL
Poštovní adresa:
Obec: Albano Laziale
PSČ:
Země: ITA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.