Publications Office of the EU
Španělsko-Madrid: Údržba železničních tratí - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Madrid: Údržba železničních tratí

  • Oznámení výsledků
    18/03/2022
  • Odhad zveřejnění
    30/06/2022
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Neaktivní
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ADMINISTRADOR DE INFRAESTRUCTURAS FERROVIARIAS
Místo plnění
NUTS code: ES España
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50225000 Údržba železničních tratí
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,301,818.32 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

CONSULTORÍA Y ASISTENCIA TÉCNICA PARA EL ANÁLISIS DE LAS MEDIDAS PARA LA ADAPTACIÓN A LOS EFECTOS DEL CAMBIO CLIMÁTICO DE LAS LÍNEAS ENCOMENDADAS A LA DIRECCIÓN GENERAL DE CONSERVACIÓN Y MANTENIMIENTO

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: ADMINISTRADOR DE INFRAESTRUCTURAS FERROVIARIAS
Národní registrační číslo: Q 2801660 H
Poštovní adresa: AVDA. PIO XII,110 - EDIFICIO 16
Obec: MADRID
Kód NUTS: ES30
PSČ: 28036
Země: ESP
Kontaktní osoba: RAÚL LANZAROTE SÁNCHEZ
Hlavní adresa: www.adif.es
Elektronicky:
https://elicitadores.adif.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Not specified
Odhadovaná hodnota
1,301,818.32 EUR
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.