Publications Office of the EU
Švédsko-Falun: Architektonické, technické a plánovací služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Švédsko-Falun: Architektonické, technické a plánovací služby

  • Zveřejněno
    30/06/2018
  • Lhůta
    29/08/2018
  • Otevírání nabídek
    30/08/2018
  • Udělení zakázky
    05/11/2018
  • Dnes
    07/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Colligio AB
Místo plnění
NUTS code: SE11 Stockholm
Sídlo kupujícího
NUTS code: SE11 Stockholm
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71240000 Architektonické, technické a plánovací služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
4,370.00 SEK
Číslo nabídky
TK 18.072
Popis

Upphandlingen avser tillhandahållande av konsulter för trafikplanering.
Upphandlingen är indelad i fem områden. Anbudsgivaren kan lämna anbud på ett eller flera områden enligt nedan:
1. Trafikplanering (inkl. simuleringar, analyser, utredningar)
2. Parkeringsutredningar
3. Trafiksäkerhet och utformning
4. Kollektivtrafik
5. Mobility management

Metoda podání
Elektronicky:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afewrvieia&GoTo=Tender
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
30/08/2018 00:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
4,370.00 SEK
Přidělení zakázky
Úřední název: Ramböll Sverige AB
Poštovní adresa:
Obec: Stockholm
PSČ:
Země: SWE

Úřední název: SWECO Society AB
Poštovní adresa:
Obec: Stockholm
PSČ:
Země: SWE

Úřední název: Trivector Traffic AB
Poštovní adresa:
Obec: Stockholm
PSČ:
Země: SWE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.