Publications Office of the EU
Přímé zadávání zakázek na poskytování ubytovacích a doplňkových služeb pro uprchlíky přicházející do Irska v důsledku ukrajinského konfliktu – 4. čtvrtletí 2023 - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Přímé zadávání zakázek na poskytování ubytovacích a doplňkových služeb pro uprchlíky přicházející do Irska v důsledku ukrajinského konfliktu – 4. čtvrtletí 2023

  • Udělení zakázky
    09/09/2024
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Department of Children, Equality, Disability, Integration and Youth
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: IE061 Dublin
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
55110000 Ubytovací služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
837,675.00 EUR
Číslo nabídky
Ukraine Q4 2023
Popis

Služby, které jsou předmětem těchto smluv, jsou ubytovací a doplňkové služby pro uprchlíky přicházející do Irska v důsledku ukrajinského konfliktu, zahrnují: • Cateringové služby • Úklid, • prádelna; • poskytování určitého spotřebního materiálu; • Bezpečnostní služby

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Není k dispozici
Kód CPV
Způsob zadání zakázky
Není k dispozici
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
837,675.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Gormanstown Park Ltd.
Poštovní adresa:
Obec: Tipperary
PSČ: Tipperary
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.