Publications Office of the EU
Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników stacjonarnych i butli przenośnych - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników stacjonarnych i butli przenośnych

  • Zveřejněno
    22/02/2024
  • Lhůta
    25/03/2024
  • Otevírání nabídek
    25/03/2024
  • Udělení zakázky
    18/04/2024
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL636 Słupski
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
24110000 Průmyslové plyny
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,836,267.70 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,564,453.00 PLN
Číslo nabídky
13/PN.2024
Popis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników stacjonarnych i butli przenośnych dla szpitala przy ul. Hubalczyków 1 w Słupsku oraz przy ul. Mickiewicza 12 w Ustce w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.

Metoda podání
Elektronicky:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital.slupsk
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital.slupsk
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
25/03/2024 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: Cena
Váha (procenta, přesně) : 100
Odhadovaná hodnota
2,836,267.70 PLN
Konečná hodnota zakázky
2,564,453.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Messer Polska sp. z o. o.
Poštovní adresa:
Obec: Chorzów
PSČ: 41-503
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.