Publications Office of the EU
Nizozemsko-Leiden: Ambulance - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nizozemsko-Leiden: Ambulance

  • Zveřejněno
    06/09/2022
  • Lhůta
    07/10/2022
  • Udělení zakázky
    23/01/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Regionale Dienst Openbare Gezondheidszorg Hollands Midden
Místo plnění
NUTS code: NL Nederland
Sídlo kupujícího
NUTS code: NL Nederland
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34114121 Ambulance
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
826,250.00 EUR
Číslo nabídky
Z/22/005764
Popis

Levering van 3 ALS Ambulances met een optie op de levering van nog 2 ambulances i.v.m. vroegtijdige vervanging of uitbreiding van het wagenpark

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Regionale Dienst Openbare Gezondheidszorg Hollands Midden
Národní registrační číslo: 11998501
Poštovní adresa: Parmentierweg 49
Obec: Leiden
Kód NUTS: NL
PSČ: 2316 ZV
Země: NLD
Kontaktní osoba: Laurens Rorive
Hlavní adresa: http://www.rdoghm.nl
Elektronicky:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/ce86e858126e49e0f78a2b023a83a319
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
826,250.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Visser B.V.
Poštovní adresa: Brailleweg 7
Obec: LEEUWARDEN
PSČ: 8912BL
Země: NLD
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.