Publications Office of the EU
Servicio de recogida y transporte de residuos sólidos urbanos, limpieza viaria y recogida de restos de podas del municipio de Picassent. - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servicio de recogida y transporte de residuos sólidos urbanos, limpieza viaria y recogida de restos de podas del municipio de Picassent.

  • Zveřejněno
    07/04/2025
  • Lhůta
    24/04/2025
  • Otevírání nabídek
    05/05/2025
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Pleno del Ayuntamiento de Picassent
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES523 Valencia / València
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90600000 Čistící a hygienické služby v městských a venkovských oblastech a související služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
25,727,865.60 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
1805900W
Popis

Servicio de recogida y transporte de residuos urbanos del término municipal, servicio de recogida de restos de podas del término municipal y servicio de limpieza de los viarios públicos y resto de espacios de dominio público municipal.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
required
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
05/05/2025 11:00
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Mejora anual del importe económico destinado a campañas de educación ambiental, formación y sensibilización, sin coste económico para el Ayuntamiento.
Váha (procenta, přesně) : 6
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Mejora por el aumento de la frecuencia de servicio de recogida de podas y restos vegetales en las urbanizaciones, sin coste para el Ayuntamiento.
Váha (procenta, přesně) : 12.5
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Mejora por la adscripción de una cantidad económica destinada a una campaña inicial de implantación de los servicios, sin coste económico para el Ayuntamiento.
Váha (procenta, přesně) : 2.5
Kritérium:
Typ: price
Popis: Oferta económica.
Váha (procenta, přesně) : 30
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Proyecto técnico .
Váha (procenta, přesně) : 49
Odhadovaná hodnota
25,727,865.60 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.