Publications Office of the EU
Francie-Laval: Technicko-inženýrské služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Laval: Technicko-inženýrské služby

  • Zveřejněno
    21/10/2022
  • Lhůta
    24/11/2022
  • Udělení zakázky
    26/12/2022
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
laval Agglomération
Místo plnění
NUTS code: FRG03 Mayenne
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRG03 Mayenne
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71300000 Technicko-inženýrské služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
319,534.00 EUR
Číslo nabídky
22-121
Popis

schéma directeur d'eau potable de Laval Agglomération

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: laval Agglomération
Poštovní adresa: 1 Place du Général Ferrié, CS 60809
Obec: Laval Cedex
Kód NUTS: FRG03
PSČ: 53008
Země: FRA
Hlavní adresa: http://www.agglo-laval.fr
Elektronicky:
https://agglo-laval.achatpublic.com
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
319,534.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: irh Ingénierie
Poštovní adresa: 8 rue Olivier de Serres CS 37289
Obec: Beaucouze
PSČ: 49072
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.