Publications Office of the EU
Německo-Rostock: Omítací práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Německo-Rostock: Omítací práce

  • Zveřejněno
    11/05/2013
  • Lhůta
    09/07/2013
  • Otevírání nabídek
    09/07/2013
  • Udělení zakázky
    20/08/2013
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Betrieb für Bau und Liegenschaften Mecklenburg-Vorpommern (BBL M-V), Zentrale Vergabestelle (ZVS)
Místo plnění
NUTS code: DE80M Nordwestmecklenburg
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45410000 Omítací práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
SN-B1402-10540-13E0085S-07
Popis

Schloss Bothmer ist die größte barocke Schlossanlage in Mecklenburg-Vorpommern. Der gesamte Schlosskomplex steht unter Denkmalschutz.
Historische Bauteile und Materialien dürfen nicht verändert oder entfernt werden. Notwendige Befestigungen an der Fassade sind im Detail mit dem Bauherrn abzustimmen. Die Sanierung der Schlossanlage ist in mehrere Realisierungsabschnitte aufgeteilt. Die o. a. Leistung ist Bestandteil des 3. Realisierungsabschnitts/1. Bauabschnitt
Die Stuckarbeiten werden in 2 Abschnitten durchgeführt.
1. Ausbau und Sicherung der Stuckgesimse in Vorbereitung zu den Zimmerarbeiten Haus 3.
2. Einbau Stuckgesimse nach der Sanierung der Dachtragkonstruktion Haus 3.
Eine Besichtigung der Stuckgesimse vor Ort wird empfohlen.
Bei Fragen steht Ihnen der verantwortliche Restaurator zur Verfügung.
Ausbau Stuck: 30.9.2013 bis 28.10.2013.
Einbau Stuck: 26.2.2014 bis 25.3.2014.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
09/07/2013 09:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: GUSE Stuck- u. Restaurierungswerkstätten
Poštovní adresa: Fritz-Reuter-Straße 60
Obec: Schwerin
PSČ: 19053
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.