Publications Office of the EU
Bulharsko-Elhovo: Stavební práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulharsko-Elhovo: Stavební práce

  • Zveřejněno
    18/01/2017
  • Lhůta
    28/02/2017
  • Otevírání nabídek
    01/03/2017
  • Udělení zakázky
    14/06/2017
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Община Елхово
Místo plnění
NUTS code: BG343 Ямбол
Sídlo kupujícího
NUTS code: BG343 Ямбол
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45000000 Stavební práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,538,264.52 BGN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,163,045.21 BGN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
8
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

В рамките на дейността се предвижда да бъде изготвен инвест. проект за подобр. на ЕЕ на жил. сгради в гр. Елхово и ще бъдат изпълнени СМР на обектите. Проектирането ще се изпълни от екип от правосп. проектанти,съгласно нормативните изисквания. Дейности по констр. възстановяване/усилване: Всички елементи на конструкцията на сградите с установени дефекти да бъдат възстановени въз основа на индивидуални техн. решения и изготвен проект; Възстановяване/усилване на покривни конструкции, заедно със съпътващите ги СМР свързани с възстановяване на първоначалното състояние,нарушено в резултат на обновяването.
Изпълнение на мерки за ЕЕ. Подмяна на дограма; Топлинно изолиране на външните ограждащи елементи (външни стени, тавани и подове); Топлинно изолиране на покрива; С цел ограничаване на разх. за осветление се предвижда подмяна на осв. на всички общи части; РЗП ОП7 2 198,63 м2.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Община Елхово
Národní registrační číslo: 000970165
Poštovní adresa: ул. „Търговска“ № 13
Obec: Елхово
Kód NUTS: BG343
PSČ: 8700
Země: BGR
Kontaktní osoba: Живка Кафеджиева
Hlavní adresa: www.elhovo.org
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
01/03/2017 10:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.