Publications Office of the EU
Polsko-Jerzmanowice: Elektrická energie, vytápění, solární a jaderná energie - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Jerzmanowice: Elektrická energie, vytápění, solární a jaderná energie

  • Zveřejněno
    11/10/2022
  • Lhůta
    08/11/2022
  • Zrušeno
    11/11/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Gmina Jerzmanowice-Przeginia
Místo plnění
NUTS code: PL214 Krakowski
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL214 Krakowski
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09300000 Elektrická energie, vytápění, solární a jaderná energie
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
IR.271.1.10.2022.AK
Popis

1. Przedmiot zamówienia opisują następujące nazwy i kody wspólnego słownika zamówień (cpv): 09.30.00.00–2 - energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla jednostek organizacyjnych Gminy Jerzmanowice - Przeginia i innych podmiotów na potrzeby wspólnego zamówienia prowadzonego na podstawie art. 38 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Przewidywana ilość dostarczanej energii elektrycznej w okresie dostawy (od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r.) wynosi 1430,556 MWh. 4. Zamawiający rozważa budowę instalacji OZE w kolejnych lokalizacjach. Wykonawca zobowiązuje się do odkupu energii elektrycznej wytworzonej w instalacjach Zamawiających wg średnioważonej miesięcznej cenie BASE dla Rynku Dnia Następnego publikowanej na www.tge.pl w „Raport Miesięczny” przez Towarową Giełdę Energii (TGE) dla danego cyklu rozliczeniowego wg wzoru umowy powszechnie stosowanego przez Wykonawcę. 5. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części tj: Część nr 1 – oświetlenie przestrzeni publicznej; Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla: Gminy Jerzmanowice - Przeginia. Przewidywana ilość dostarczanej energii elektrycznej w okresie dostawy, tj. od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r. wynosi 520,515 MWh. Część nr 2 – zaopatrzenie w energię elektryczną obiektów Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla: jednostek organizacyjnych Gminy Jerzmanowice - Przeginia, oraz Powiatowej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Jerzmanowicach i Gminnego Ośrodka Kultury. Przewidywana ilość dostarczanej energii elektrycznej w okresie dostawy, tj. od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r. wynosi 910,041 MWh. Dokładny opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji zawarte są w Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 14 do SWZ), Projektach umów (załączniki nr 1a, 1b oraz załącznikach do nich.) 6. Realizacja dostawy, nie wymaga występowania pomiędzy Wykonawcą lub podwykonawcą i zatrudnionymi przez te podmioty osobami pracowniczego podporządkowania w rozumieniu przepisów prawa pracy, w związku z tym Zamawiający nie stawia żadnych wymagań w zakresie art. 95 ustawy Pzp.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Gmina Jerzmanowice-Przeginia
Národní registrační číslo: NIP 6772019451
Poštovní adresa: Rajska 22
Obec: Jerzmanowice
Kód NUTS: PL214
PSČ: 32-048
Země: POL
Kontaktní osoba: Barbara Żak
Hlavní adresa: http://www.jerzmanowice-przeginia.pl/
Elektronicky:
https://jerzmanowice-przeginia.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
08/11/2022 10:30
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.