Publications Office of the EU
Polsko-Sulejów: Služby související s likvidací odpadů a odpady - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Sulejów: Služby související s likvidací odpadů a odpady

  • Zveřejněno
    16/06/2021
  • Lhůta
    29/06/2021
  • Otevírání nabídek
    29/06/2021
  • Udělení zakázky
    02/08/2021
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Gmina Sulejów
Místo plnění
NUTS code: PL713 Piotrkowski
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL713 Piotrkowski
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90500000 Služby související s likvidací odpadů a odpady
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
5,071,040.16 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
4,237,920.00 PLN
Číslo nabídky
IZP.ZP.271.8.2021
Popis

Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych w szacunkowej ilości 4.800 Mg ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych, oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe i inne nieruchomości rekreacyjno – wypoczynkowe na terenie gminy Sulejów, z wyłączeniem terenu obejmującego domki letniskowe tzw. JOR-POLANA.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Gmina Sulejów
Národní registrační číslo: 590648327
Poštovní adresa: Konecka 42
Obec: Sulejów
Kód NUTS: PL713
PSČ: 97-330
Země: POL
Kontaktní osoba: Izabela Dróżdż
Hlavní adresa: https://sulejow.biuletyn.net/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
29/06/2021 10:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
5,071,040.16 PLN
Konečná hodnota zakázky
4,237,920.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: JUKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Poštovní adresa:
Obec: Piotrkó Trybunalski
PSČ: 97-300
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.