Publications Office of the EU
Kurýrní služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Kurýrní služby

  • Udělení zakázky
    05/01/2024
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
AQUON
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
64100000 Poštovní a kurýrní služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
770,000.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Platnost stávající dohody o kurýrních službách (chlazená doprava) končí dnem 31. prosince 2023. Z tohoto důvodu je na trh uváděno nové nabídkové řízení. Smlouva se skládá z těchto prvků: Odběr vzorků z chladicích jednotek na dotčených místech; — Chlazená přeprava vzorků mezi různými místy společnosti AQUON; Vrácení vzorků do chladicích jednotek v místě příjmu; Dodání prázdných obalů zákazníkům společnosti AQUON. Záloha je odebrána z jedné z lokalit AQUON; Dodání různým dodavatelům. Veřejný zadavatel má v úmyslu zadat zakázku na základě nejlepšího PKV, přičemž aspekt kvality zohledňuje 40 % a cenu 60 %. Má v úmyslu uzavřít dohodu s jedním dodavatelem s dobou trvání 4 let +2 x 1 rok s možností prodloužení. Celková doba trvání max. 6 let. Další informace o zakázce a řízení naleznete v Příručce pro nabídky. Odhad činí přibližně 1 232 000 EUR bez DPH na celé šestileté smluvní období.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kwaliteit
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
770,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Schotpoort Connect B.V.
Poštovní adresa:
Obec: EERBEEK
PSČ: 6961EG
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.