Publications Office of the EU
Španělsko-Santa Cruz de Tenerife: Opravy a údržba - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Santa Cruz de Tenerife: Opravy a údržba

  • Udělení zakázky
    27/11/2017
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Consejo de Administración de Transportes Interurbanos de Tenerife, S.A.U.
Místo plnění
NUTS code: ES709 Tenerife
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES70 Canarias
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50000000 Opravy a údržba
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
360,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
359,500.00 EUR
Číslo nabídky
T-SER 16/062017
Popis

Servicios de mantenimiento integral (preventivo y correctivo), de los equipos de aire acondicionado de la flota de autobuses de TITSA.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
360,000.00
Konečná hodnota zakázky
359,500.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Frigicoll, S.A
Poštovní adresa: Blasco de Garay, 4-6
Obec: Barcelona
PSČ: 08960
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.