Publications Office of the EU
Španělsko-Barcelona: Ústavní sociální péče - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Barcelona: Ústavní sociální péče

  • Oznámení výsledků
    15/07/2019
  • Odhad zveřejnění
    06/09/2019
  • Zveřejněno
    18/11/2020
  • Lhůta
    30/11/2020
  • Otevírání nabídek
    07/12/2020
  • Udělení zakázky
    04/02/2021
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Institut Municipal de Serveis Socials
Místo plnění
NUTS code: ES511 Barcelona
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES511 Barcelona
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
85311000 Ústavní sociální péče
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
5,219,344.76 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,528,241.66 EUR
Číslo nabídky
20190336
Popis

El objeto del contrato es la gestión del Centro Residencial de Inserción Can Planas para personas sin hogar del Instituto Municipal de Servicios Sociales de Barcelona, ​​con medidas de contratación pública sostenible.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Institut Municipal de Serveis Socials
Poštovní adresa: C/ València, 344
Obec: Barcelona
Kód NUTS: ES511
PSČ: 08009
Země: ESP
Hlavní adresa: https://contractaciopublica.gencat.cat/perfil/BCN_IMSS
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/12/2020 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
5,219,344.76 EUR
Konečná hodnota zakázky
2,528,241.66 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Progess, Projectes i Gestió de Serveis Socials, S. L.
Poštovní adresa:
Obec: Barcelona
PSČ:
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.