Publications Office of the EU
Španělsko-Burgos: Potraviny, nápoje, tabák a související produkty - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Burgos: Potraviny, nápoje, tabák a související produkty

  • Zveřejněno
    18/07/2022
  • Lhůta
    16/08/2022
  • Zrušeno
    31/10/2022
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Gerencia de Atención Especializada de Burgos
Místo plnění
NUTS code: ES412 Burgos
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES412 Burgos
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
15000000 Potraviny, nápoje, tabák a související produkty
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
767,919.07 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
42
Číslo nabídky
2301-23P-1-2022-12580
Popis

pab/004/2022/2003. Suministro de alimentación enteral y oral para el C.A.U.B.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Gerencia de Atención Especializada de Burgos
Národní registrační číslo: Q0977001G
Poštovní adresa: Avenida Islas Baleares, 3
Obec: Burgos
Kód NUTS: ES412
PSČ: 09006
Země: ESP
Kontaktní osoba: Gerencia de Atención Especializada de Burgos
Hlavní adresa: https://contrataciondelestado.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
26/08/2022 10:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.