Publications Office of the EU
Lotyšsko-Auce: Potraviny, nápoje, tabák a související produkty - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Lotyšsko-Auce: Potraviny, nápoje, tabák a související produkty

  • Zveřejněno
    20/06/2019
  • Lhůta
    24/07/2019
  • Otevírání nabídek
    24/07/2019
  • Udělení zakázky
    01/10/2019
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Auces novada pašvaldība
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: LV003 Kurzeme
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
15000000 Potraviny, nápoje, tabák a související produkty
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
164,860.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
123,845.39 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
15
Číslo nabídky
ANP 2019/16
Popis

Pārtikas produktu piegāde.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Auces novada pašvaldība
Národní registrační číslo: 90009116331
Poštovní adresa: Jelgavas iela 1
Obec: Auce
Kód NUTS: LV003
PSČ: LV-3708
Země: LVA
Kontaktní osoba: Ingrida Kalve
Hlavní adresa: http://www.auce.lv
Elektronicky:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/23210
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
24/07/2019 10:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.