Publications Office of the EU
Řecko-Ermoupoli: Zdravotnické přístroje - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Řecko-Ermoupoli: Zdravotnické přístroje

  • Zveřejněno
    04/08/2012
  • Lhůta
    24/09/2012
  • Otevírání nabídek
    25/09/2012
  • Udělení zakázky
    04/03/2014
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
39300000 Různé zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
128,267.65 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
86,634.48 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
6
Číslo nabídky
ΣΜΕΑ-ΠΝΑ/2.1
Popis

Το αντικείμενο της σύμβασης, αφορά στην προμήθεια, φόρτωση, μεταφορά, πλήρη εγκατάσταση, εκπαίδευση χρήσης / λειτουργίας, διενέργεια δοκιμών (όπου απαιτείται) και παράδοση ελεύθερων, σε κατάσταση άριστης και απροβλημάτιστης λειτουργίας στις κατά τόπους σχολικές μονάδες ειδικής αγωγής της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου στην Ελλάδα, των ειδών της ομάδας 5: «Παραϊατρικός εξοπλισμος», όπως αυτά προσδιορίζονται στον πίνακα παραδόσεων (πίνακας Π6) του παραρτήματος Ζ' της με αριθμό 71821/6488/2012 διακήρυξης της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
25/09/2012 12:30
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.