Publications Office of the EU
Francie-Privas: Počítače - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Privas: Počítače

  • Zveřejněno
    12/08/2016
  • Lhůta
    08/09/2016
  • Otevírání nabídek
    08/09/2016
  • Udělení zakázky
    03/10/2016
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Département de l'Ardèche
Místo plnění
NUTS code: FRK22 Ardèche
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRK22 Ardèche
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
30200000 Počítače
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
59,182.40 EUR
Číslo nabídky
16DI03
Popis

Achat en ligne de composants, périphériques et logiciels standards.

Metoda podání
Elektronicky:
https://ardeche.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2016_T1-uouthoQ
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
08/09/2016 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
59,182.40 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Bechtle direct France
Poštovní adresa: Le Xenium, 30 rue des Vergers
Obec: Molsheim
PSČ: 67120
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.