Publications Office of the EU
Francie-Brest: Topografické služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Brest: Topografické služby

  • Zveřejněno
    10/09/2014
  • Lhůta
    27/10/2014
  • Udělení zakázky
    19/03/2015
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ESID de Brest
Místo plnění
NUTS code: FRH02 Finistère
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71351810 Topografické služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
345,075.00 EUR
Číslo nabídky
14084
Popis

Marché à bons de commande pour la réalisation de détection et de géolocalisation des réseaux pour investigations complémentaires avant travaux et récolement après travaux, dans les départements 22, 29 et 56.
Dans le cadre de la sécurisation des travaux à proximité des réseaux souterrains et au regard des obligations de l'ESID de Brest de mener des investigations complémentaires dès la phase d'étude mais aussi pour assurer l'enrichissement du référentiel graphique des modifications apportées aux différents réseaux suite à des travaux, la présente consultation a pour objet de réaliser des campagnes de reconnaissance, d'identification, de positionnement planimétrique et altimétrique et de marquage/piquetage de réseaux souterrains existants par des techniques non intrusives.
Le marché ne comporte pas de montant minimum. Le montant maximum est quant à lui fixé à 1 000 000 HT sur 4 ans. Le seuil maximum par bon de commande est fixé à 25 000 HT. Au-delà, l'administration recourra à une mise en concurrence.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
345,075.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Adre et Barraud Guillemet
Poštovní adresa: 6 rue de la Tour d'Auvergne
Obec: Nantes
PSČ: 44200
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.