Publications Office of the EU
Rumunsko-Bukurešť: Součásti zařízení na odpalování raket - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Bukurešť: Součásti zařízení na odpalování raket

  • Udělení zakázky
    05/09/2019
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Autoritatea pentru Administrarea Sistemului Național Antigrindină și de Creștere a Precipitațiilor
Místo plnění
NUTS code: RO316 Prahova
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO321 Bucureşti
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
35342000 Součásti zařízení na odpalování raket
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,190,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,183,520.00 RON
Číslo nabídky
34138203 / 2019 / 13
Popis

Obiectul contractului îl reprezintă producerea și furnizarea instalațiilor de lansare a rachetelor necesare combaterii căderilor de grindină, utilizate în activitatea de intervenții active în atmosferă în cadrul Sistemului Național Antigrindină și de Creștere a Precipitațiilor.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
2,190,000.00
Konečná hodnota zakázky
2,183,520.00 RON
Přidělení zakázky
Úřední název: Electromecanica Ploiești S.A.
Poštovní adresa: Șoseaua Ploiești-Târgoviște km 8
Obec: Ploiești
PSČ: 100590
Země: ROU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.