Publications Office of the EU
Uzavření rámcové dohody o dodávkách vlnité oceli, svařovaných ok a válcované oceli v autonomní oblasti Murcie v rámci plánu pro oživení, transformaci a odolnost financovaného Evropskou unií – NextGenerationEU a dalších objednávek. - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Uzavření rámcové dohody o dodávkách vlnité oceli, svařovaných ok a válcované oceli v autonomní oblasti Murcie v rámci plánu pro oživení, transformaci a odolnost financovaného Evropskou unií – NextGenerationEU a dalších objednávek.

  • Zveřejněno
    27/10/2025
  • Lhůta
    11/11/2025
  • Otevírání nabídek
    14/11/2025
  • Udělení zakázky
    23/01/2026
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Empresa de Transformación Agraria S.A.,S.M.E., M.P., (TRAGSA)
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES300 Madrid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
14622000 Ocel
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
TSA0081784
Popis

Uzavření rámcové dohody o dodávkách vlnité oceli, svařovaných ok a válcované oceli v autonomní oblasti Murcie v rámci plánu pro oživení, transformaci a odolnost financovaného Evropskou unií – NextGenerationEU a dalších objednávek.

Metoda podání
Elektronicky:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=VYcIDYxTiQmAAM7L03kM8A%3D%3D
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=VYcIDYxTiQmAAM7L03kM8A%3D%3D
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
14/11/2025 14:30
Místo plnění
Kód CPV
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: Precio.
Váha (procenta, přesně) : 100
Odhadovaná hodnota
2,000,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: ALMACEN DE HIERROS ALMERO S.L.
Poštovní adresa:
Obec: SAN JOSE DE LA RINCONADA
PSČ: 41300
Země:
Úřední název: Eduardo Ayala, Hierros S.L
Poštovní adresa:
Obec: Olula Del Río
PSČ: 04860
Země:
Úřední název: HIERROS MANUEL VIDAL S.A.U
Poštovní adresa:
Obec: Zamora
PSČ: 49023
Země:
Úřední název: Ilitragua sl
Poštovní adresa:
Obec: Elche
PSČ: 03292
Země:
Úřední název: PERFILES Y PLACAS S.L.
Poštovní adresa:
Obec: SEVILLA
PSČ: 41092
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.