Publications Office of the EU
Česko-Pardubice: Elektrochirurgická jednotka - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česko-Pardubice: Elektrochirurgická jednotka

  • Zveřejněno
    22/08/2022
  • Lhůta
    04/01/2023
  • Udělení zakázky
    29/06/2023
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Nemocnice Pardubického kraje, a.s.
Místo plnění
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33161000 Elektrochirurgická jednotka
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
25,396,260.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
19,560,163.00 CZK
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Předmětem veřejné zakázky je dodávka elektrochirurgických generátorů I. typu a elektrochirurgických generátorů II. typu do Pardubické nemocnice. Součástí předmětu plnění jsou dodávky spotřebního materiálu po dobu 8 let.

Metoda podání
Elektronicky:
https://zakazky.pardubickykraj.cz/profile_display_1965.html
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.