Publications Office of the EU
Provoz, údržba a monitorování životního prostředí ČOV Lamia, ČOV Lamia/ČOV Lamia, ČOV Ypati-Lianokladi a ČOV Frantzi - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Provoz, údržba a monitorování životního prostředí ČOV Lamia, ČOV Lamia/ČOV Lamia, ČOV Ypati-Lianokladi a ČOV Frantzi

  • Zveřejněno
    19/05/2025
  • Lhůta
    17/06/2025
  • Otevírání nabídek
    23/06/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΛΑΜΙΑΣ
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: EL644 Φθιώτιδα
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90481000 Provoz čistírny splašků
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
720,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
2762/Ε
Popis

Předmětem zakázky je poskytování služby pro provoz, údržbu, hygienické monitorování, finančně životaschopný - efektivní a zákonný provoz ČOV Lamia, ČOV Lamia, ČOV Lamia, ČOV Ypatis-Lianokladi a ČOV Frantzi v rámci platných právních předpisů a příslušných rozhodnutí o schválení environmentálních podmínek.

Metoda podání
Elektronicky:
https://portal.eprocurement.gov.gr/
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://portal.eprocurement.gov.gr/
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
23/06/2025 12:00
Způsob zadání zakázky
Κριτήριο ανάθεσης της σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής .
Odhadovaná hodnota
720,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.