Publications Office of the EU
(Provia-ID 114114) Oprava havarijního vlaku ÖBB 9481 4746 602 - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

(Provia-ID 114114) Oprava havarijního vlaku ÖBB 9481 4746 602

  • Udělení zakázky
    03/05/2024
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ÖBB-Technische Services-GmbH
Místo plnění
NUTS code: anyw
Sídlo kupujícího
NUTS code: AT130 Wien
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50220000 Opravy, údržba a související služby pro železnice a jiná zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
495,345.00 EUR
Číslo nabídky
ProVia-ID 114114
Popis

O Nalezení o Demontáž a montáž příslušných dílů, Příprava na výměnu profilu v konstrukci karoserie o Částečná výměna extrudovaného profilu vč. náhradního plnicího a sacího zařízení, proplachovacího zařízení o Výměna horních dlouhých nosníků o Opravy laku o Uvedení kompletního vlaku do provozu

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: Preis
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
495,345.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Siemens Mobility Austria GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Wien
PSČ: 1210
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.