Publications Office of the EU
Rumunsko-Bucuresti: Léčivé přípravky pro centrální nervový systém a smyslové orgány - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Bucuresti: Léčivé přípravky pro centrální nervový systém a smyslové orgány

  • Udělení zakázky
    12/10/2016
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: RO321 Bucureşti
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33660000 Léčivé přípravky pro centrální nervový systém a smyslové orgány
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
6,212.50
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
143,795.34 RON
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Contract furnizare medicamente.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
6,212.50
Konečná hodnota zakázky
143,795.34 RON
Přidělení zakázky
Úřední název: Mediplus Exim SRL
Poštovní adresa: Str. Ciobanului nr. 133
Obec: Mogosoaia
PSČ: 040254
Země: ROU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.