Publications Office of the EU
Dzierżawa analizatorów wraz z dostawą odczynników, podłóż i innych materiałów zużywalnych - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dzierżawa analizatorów wraz z dostawą odczynników, podłóż i innych materiałów zużywalnych

  • Zveřejněno
    12/02/2025
  • Lhůta
    18/03/2025
  • Otevírání nabídek
    18/03/2025
  • Udělení zakázky
    14/04/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Regionalny Szpital w Kołobrzegu
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL426 Koszaliński
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33696500 Laboratorní činidla
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
3
Číslo nabídky
EP/10/2025
Popis

Dzierżawa analizatorów wraz z dostawą odczynników, podłóż i innych materiałów zużywalnych Zadanie nr 1 Dzierżawa analizatora do posiewów krwi i płynów ustrojowych wraz z dostawą podłóż (butelek) do wykonania badań oraz dzierżawa aparatu do barwienia preparatów z dodatnich posiewów krwi. Zadanie nr 2 Dzierżawa analizatora do badań immunoserologicznych w kierunku diagnostyki zakażeń Clostridium difficile, różyczki, mononukleozy zakaźnej oraz boreliozy wraz z dostawą testów do wykonania badań oraz dzierżawa wirówki laboratoryjnej. Zadanie nr 3 Dostawa podłoża do kontroli jałowości powietrza oraz podłoża do kontroli zanieczyszczeń powierzchni.

Metoda podání
Elektronicky:
https://szpitalkolobrzeg.ezamawiajacy.pl/pn/SZPKOL/demand/195027/notice/public/details
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://szpitalkolobrzeg.ezamawiajacy.pl/pn/SZPKOL/demand/195027/notice/public/details
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
18/03/2025 09:30
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.