Publications Office of the EU
Slovinsko-Gornji Grad: Služby silniční dopravy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovinsko-Gornji Grad: Služby silniční dopravy

  • Zveřejněno
    23/05/2022
  • Lhůta
    20/06/2022
  • Otevírání nabídek
    20/06/2022
  • Udělení zakázky
    08/08/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
OBČINA GORNJI GRAD
Místo plnění
NUTS code: SI Slovenija
Sídlo kupujícího
NUTS code: SI Slovenija
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
60100000 Služby silniční dopravy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
31,994.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
285,547.20 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
5
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Predmet javnega naročila je izvajanje prevozov učencev v naslednje šole (OŠ - osnovna šola, POŠ - podružnična osnovna šola):
1) OŠ Gornji Grad, Kocbekova cesta 21, 3342 Gornji Grad
2) POŠ Bočna, Bočna 53, 3342 Gornji Grad
3) POŠ Nova Štifta, Tirosek 50, 3342 Gornji Grad

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: OBČINA GORNJI GRAD
Národní registrační číslo: 5883776000
Poštovní adresa: Kocbekova cesta 23
Obec: Gornji Grad
Kód NUTS: SI
PSČ: 3342
Země: SVN
Kontaktní osoba: Zdenko Purnat
Hlavní adresa: https://www.gornji-grad.si/
Elektronicky:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=14114
Nabídky lze podat
Submission for one lot only
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
20/06/2022 13:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.