Publications Office of the EU
Polsko-Siedlce: Angioplastické doplňky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Siedlce: Angioplastické doplňky

  • Zveřejněno
    30/08/2016
  • Lhůta
    04/10/2016
  • Otevírání nabídek
    04/10/2016
  • Udělení zakázky
    08/11/2016
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Místo plnění
NUTS code: PL Polska
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL Polska
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33111730 Angioplastické doplňky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,106,178.00 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,246,262.00 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
5
Číslo nabídky
FZP/28-FZP/16
Popis

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne dostarczanie przez okres 12 miesięcy od daty zawarcia umów, specjalistycznego, sterylnego sprzętu jednorazowego użytku dla Ośrodka Kardiologii Inwazyjnej oraz Pracowni Radiologii Zabiegowej.
W celu zwiększenia dostępności Wykonawców do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 5 zadań – pakietów.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Poštovní adresa: ul. Poniatowskiego 26
Obec: Siedlce
Kód NUTS: PL
PSČ: 08-110
Země: POL
Kontaktní osoba: Bogumiła Golbiak
Hlavní adresa: http://www.szpital.siedlce.pl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
04/10/2016 10:30
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.