Publications Office of the EU
Německo-Wolkenstein: Optické kabely pro přenos informací - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Wolkenstein: Optické kabely pro přenos informací

  • Zveřejněno
    25/05/2018
  • Lhůta
    25/06/2018
  • Zrušeno
    25/06/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: DED42 Erzgebirgskreis
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
32562100 Optické kabely pro přenos informací
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
B001
Popis

Gegenstand dieser Ausschreibung war die pachtweise Überlassung eines passiven NGA-Breitbandnetzes in der Stadt Wolkenstein sowie deren aktive Betriebsführung, Wartung und Instandhaltung für die Dauer von 7 Jahren auf Grundlage der Vergabe einer Dienstleistungskonzession.
Für das in den Vergabeunterlagen ausgeschriebene Konzept sind keine Angebote eingegangen, welche die Bedingungen des Vergabeverfahrens und/oder die zugehörigen Förderbedingungen erfüllen. Die Anforderungen zur Einhaltung der Regelungen zum offenen und diskriminierungsfreien Netzzugang auf
Vorleistungsebene sowie zur passiven Infrastruktur gemäß den Vorgaben der NGA-Rahmenregelung im Zuge der Versorgung der Endkunden konnte mit den eingereichten Angeboten der beteiligten Bieter nicht erfüllt werden. Aus diesem Grund wird gemäß § 63 Abs. 2 VgV das Vergabeverfahren aufgehoben. Die Veröffentlichung mit der Bekanntmachung ABI 2018/S 098-2247 und der Referenznummer B001 wird vollständig aufgehoben.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Other
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.