Publications Office of the EU
Francie-Paříž: Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Paříž: Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby

  • Zveřejněno
    18/01/2023
  • Lhůta
    15/02/2023
  • Otevírání nabídek
    15/02/2023
  • Udělení zakázky
    21/03/2023
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
APEC
Místo plnění
NUTS code: FR France
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR101 Paris
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79400000 Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
400,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
400,000.00 EUR
Číslo nabídky
22s0039
Popis

Il s'agit d'un accord-cadre mono-attributaire à marchés subséquents

Metoda podání
Elektronicky:
http://www.apec.marches-publics.info
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
15/02/2023 16:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
400,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
400,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: FUTURE AGENCY
Poštovní adresa: 22 RUE TAINE
Obec: PARIS 12
PSČ: 75012
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.