Publications Office of the EU
Španělsko-Valencie: Čistící a hygienické služby v městských a venkovských oblastech a související služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Valencie: Čistící a hygienické služby v městských a venkovských oblastech a související služby

  • Zveřejněno
    15/06/2022
  • Lhůta
    11/07/2022
  • Otevírání nabídek
    15/07/2022
  • Udělení zakázky
    13/10/2022
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Consejo Rector del Consell Agrari Municipal de Valencia
Místo plnění
NUTS code: ES523 Valencia / València
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES523 Valencia / València
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90600000 Čistící a hygienické služby v městských a venkovských oblastech a související služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
711,269.69 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
388,080.75 EUR
Číslo nabídky
E-70009-2022-000085
Popis

Contratación de los servicios de desbroce, poda y limpieza de bordes viales, parcelas municipales y otros espacios públicos libres, no ajardinados y calificados como no urbanizables.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Consejo Rector del Consell Agrari Municipal de Valencia
Národní registrační číslo: P9690001D
Poštovní adresa: Guillem de Castro, 51 - 4
Obec: València
Kód NUTS: ES523
PSČ: 46007
Země: ESP
Kontaktní osoba: Consejo Rector del Consell Agrari Municipal de Valencia
Hlavní adresa: https://contrataciondelestado.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
15/07/2022 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
711,269.69 EUR
Konečná hodnota zakázky
388,080.75 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: S.A. AGRICULTORES DE LA VEGA DE VALENCIA
Poštovní adresa: PLAZA TETUAN, 1 BJ 1
Obec: VALENCIA
PSČ: 46003
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.