Publications Office of the EU
Česko-Praha: Služby programového vybavení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česko-Praha: Služby programového vybavení

  • Zveřejněno
    10/06/2019
  • Lhůta
    11/07/2019
  • Otevírání nabídek
    11/07/2019
  • Udělení zakázky
    23/08/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Česká národní banka
Místo plnění
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72260000 Služby programového vybavení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
5,200,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
5,040,000.00 CZK
Číslo nabídky
19019
Popis

Předmětem veřejné zakázky je zajištění podpory a dalšího rozvoje interního on-line portálu/Intranetu zadavatele postaveného na technologii OpenCms (dále jen „IS Ibis“).
IS IBIS využívá v podmínkách zadavatele k okamžiku zahájení zadávacího řízení OpenCms ve verzi 9 a kromě jeho základních funkcionalit obsahuje IS IBIS rovněž moduly vyvinuté dle požadavků zadavatele.
Bližší specifikace předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek, je uvedena v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 ZD.
Předpokládané datum zahájení plnění předmětu veřejné zakázky je bezprostředně po ukončení smlouvy se stávajícím poskytovatelem služeb podpory IS IBIS – odhad zadavatele 4Q 2019.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Česká národní banka
Národní registrační číslo: 48136450
Poštovní adresa: Na Příkopě 28
Obec: Praha 1
Kód NUTS: CZ010
PSČ: 115 03
Země: CZE
Kontaktní osoba: Mgr. Ondřej Pavelka
Hlavní adresa: www.cnb.cz
Elektronicky:
https://ezak.cnb.cz
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
11/07/2019 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
5,200,000.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
5,040,000.00 CZK
Přidělení zakázky
Úřední název: IBA CZ, s.r.o.
Poštovní adresa: Radlická 751/113e
Obec: Praha 5
PSČ: 158 00
Země: CZE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.