Publications Office of the EU
Spojené království/Velká Británie-Barking: Systémy pro správu dokumentů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Spojené království/Velká Británie-Barking: Systémy pro správu dokumentů

  • Zveřejněno
    21/05/2019
  • Lhůta
    21/06/2019
  • Otevírání nabídek
    21/06/2019
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Be First Regeneration Ltd
Místo plnění
NUTS code: UKI52 Barking & Dagenham and Havering
Sídlo kupujícího
NUTS code: UKI52 Barking & Dagenham and Havering
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
48311100 Systémy pro správu dokumentů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
EDMS-2019
Popis

Be first have identified the requirement for an Electronic Document Management System (EDMS) to enable the business to better monitor it’s schemes, enable collaboration and document sharing with its delivery partners (contractor’s and consultants) along with our clients and stakeholders.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Be First Regeneration Ltd
Poštovní adresa: 9th Floor, Maritime House, 1 Linton Road
Obec: Barking
Kód NUTS: UKI52
PSČ: IG11 8HG
Země: GBR
Hlavní adresa: https://www.befirst.london
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
21/06/2019 12:30
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.