Publications Office of the EU
Nizozemsko-Oosterbeek: Služby vysazování a údržby zelených ploch - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Nizozemsko-Oosterbeek: Služby vysazování a údržby zelených ploch

  • Zveřejněno
    25/01/2018
  • Lhůta
    05/03/2018
  • Otevírání nabídek
    05/03/2018
  • Udělení zakázky
    01/05/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Gemeente Renkum
Místo plnění
NUTS code: NL Nederland
Sídlo kupujícího
NUTS code: NL Nederland
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
77310000 Služby vysazování a údržby zelených ploch
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
65,105,270.00 EUR
Číslo nabídky
RE-2018-01
Popis

Maaien recreatief grasveld onderhoudsjaar 2018 t/m 2019 gemeente Renkum.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Gemeente Renkum
Národní registrační číslo: 121650034
Poštovní adresa: Generaal Urquhartlaan 4
Obec: Oosterbeek
Kód NUTS: NL
PSČ: 6861 GG
Země: NLD
Kontaktní osoba: Gijsbert Thomassen
Hlavní adresa: http://www.renkum.nl
Elektronicky:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/3f4fbe0f0477698e90f5244e41d644c4
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
05/03/2018 13:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
65,105,270.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: SIGHT Landscaping bv
Poštovní adresa: Fokko Kortlanglaan 137
Obec: Harderwijk
PSČ: 3845 LC
Země: NLD
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.