Publications Office of the EU
Chorvatsko-Rijeka: Počítače - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Chorvatsko-Rijeka: Počítače

  • Zveřejněno
    03/01/2018
  • Lhůta
    31/01/2018
  • Otevírání nabídek
    31/01/2018
  • Udělení zakázky
    22/02/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Grad Rijeka
Místo plnění
NUTS code: HR031 Primorsko-goranska županija
Sídlo kupujícího
NUTS code: HR031 Primorsko-goranska županija
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
30200000 Počítače
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,520,000.00 HRK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
3,119,125.60 HRK
Číslo nabídky
11-00-48/2017
Popis

Nabava usluge upravljanja sustavom ispisa.

Metoda podání
Elektronicky:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
31/01/2018 12:00
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
3,520,000.00 HRK
Konečná hodnota zakázky
3,119,125.60 HRK
Přidělení zakázky
Úřední název: Harta d.o.o.
Poštovní adresa: Štivar 3
Obec: Kastav
PSČ: 51215
Země: HRV

Úřední název: S&T Hrvatska d.o.o
Poštovní adresa: Borongajska cesta 81a
Obec: Zagreb
PSČ: 10000
Země: HRV
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.