Publications Office of the EU
Rumunsko-Timisoara: Nafta - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Timisoara: Nafta

  • Zveřejněno
    22/11/2013
  • Lhůta
    07/01/2014
  • Otevírání nabídek
    07/01/2014
  • Udělení zakázky
    10/02/2014
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: RO424 Timiş
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09134200 Nafta
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
14,221,050.00 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
11,089,856.00 RON
Číslo nabídky
16.183/30.10.2013.
Popis

Carburanti pentru vehiculele RATT, respectiv:
— motorina euro 5 pentru motoare Diesel, COD CPV 09134200-9;
— benzina fara plumb pentru autovehicule cu motor cu aprindere prin scânteie, COD CPV 09132100-4.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/01/2014 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
14,221,050.00 RON
Konečná hodnota zakázky
11,089,856.00 RON
Přidělení zakázky
Úřední název: Lukoil Romania SRL
Poštovní adresa: Str. Elena Vacarescu nr. 6, sector 1
Obec: Bucuresti
PSČ: 010019
Země: ROU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.