Publications Office of the EU
Německo-Dortmund: Školní nábytek - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Dortmund: Školní nábytek

  • Zveřejněno
    14/05/2021
  • Lhůta
    08/06/2021
  • Otevírání nabídek
    09/06/2021
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Vergabe und Beschaffungszentrum Dortmund
Místo plnění
NUTS code: DEA52 Dortmund, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEA52 Dortmund, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
39160000 Školní nábytek
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
5
Číslo nabídky
L275/21
Popis

Lieferung von Schulmöbeln in 5 Losen gemäß Vergabeunterlagen.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.vergabe.metropoleruhr.de/VMPSatellite/notice/CXPSYYFDD8P
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
09/06/2021 23:59
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.