Publications Office of the EU
Řecko-Ampelokipoi: Maso - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Řecko-Ampelokipoi: Maso

  • Zveřejněno
    27/06/2014
  • Lhůta
    03/09/2014
  • Otevírání nabídek
    04/09/2014
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Πολεμική Αεροπορία–Υπηρεσία Προμηθειών
Místo plnění
NUTS code: ELZ Extra-Regio NUTS 1
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
15110000 Maso
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
688,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Φ.830/ΑΔ.5827/Σ.1239/13-05-2014/ΔΑΥ/Γ2/1β
Popis

Πορμήθεια κατεψυγμένων κρεάτων (χοιρινό-βοδινό) για κάλυψη αναγκών τροφοδοσίας οπλιτών της 124 ΠΒΕ.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
04/09/2014 11:00
Místo plnění
Kód CPV
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
688,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.