Publications Office of the EU
Francie-Vincennes: Betonářské stavební práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Francie-Vincennes: Betonářské stavební práce

  • Zveřejněno
    08/02/2017
  • Lhůta
    24/03/2017
  • Otevírání nabídek
    31/03/2017
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Coopérer pour habiter
Místo plnění
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45262311 Betonářské stavební práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
7
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Construction neuve de 66 logements et places de stationnement RT 2012 — 10 %, certification NF Habitat HQE.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Coopérer pour habiter — service promo
Poštovní adresa: 59 rue de Provence
Obec: Paris Cedex 09
Kód NUTS: FR101
PSČ: 75439
Země: FRA
Kontaktní osoba: Mme Marie-Sophie Bien-Aime
Hlavní adresa: http://www.groupearcade-hlm.com
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
31/03/2017 10:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.