Publications Office of the EU
Itálie-Cetraro: Provoz čistírny splašků - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itálie-Cetraro: Provoz čistírny splašků

  • Zveřejněno
    05/03/2019
  • Lhůta
    10/04/2019
  • Otevírání nabídek
    16/04/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
CUC – Cetraro – Acquappesa – Guardia P.se – Fuscaldo
Místo plnění
NUTS code: ITF61 Cosenza
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITF61 Cosenza
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90481000 Provoz čistírny splašků
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
967,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
3
Popis

Servizio di gestione, conduzione e manutenzione ordinaria dell'impianto di depurazione comunale e delle n. 19 stazioni di sollevamento fognarie del Comune di Fuscaldo (CS) — durata anni 5 (cinque).

Metoda podání
Elektronicky:
https://cuccetraro.tuttogare.it/gare/id4031-dettagli
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/04/2019 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
967,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.