Publications Office of the EU
„Dodání laboratorních přístrojů a zařízení v rámci partií pro Plovdivskou univerzitu „PAISY HILENDARSKI“ v rámci projektu BG16RFPR002-1.014-0007 „PERIMED-2 Competence Centre““ - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

„Dodání laboratorních přístrojů a zařízení v rámci partií pro Plovdivskou univerzitu „PAISY HILENDARSKI“ v rámci projektu BG16RFPR002-1.014-0007 „PERIMED-2 Competence Centre““

  • Zveřejněno
    28/04/2026
  • Lhůta
    28/05/2026
  • Otevírání nabídek
    29/05/2026
  • Udělení zakázky
    16/07/2026
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ПЛОВДИВСКИ УНИВЕРСИТЕТ "ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ"
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: BG421 Пловдив
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
38000000 Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel)
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
98,740.69 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
3
Číslo nabídky
574933
Popis

Předmětem tohoto nabídkového řízení je „Dodávka laboratorních přístrojů a přístrojů po částech Univerzitě Paisii Hilendarski v Plovdivu“ v rámci projektu BG16RFPR002-1.014-0007 „Kompetenční centrum Perimed-2“, rozděleného do 3 (tří) částí takto: Část № 1: „Zobrazovací cytometr“ Lot № 2: „Automatický čítač buněk (haemocytometr)“ položka № 3: „Mikrocentrifuze“ Podrobný popis podle typu, množství a technických vlastností přístroje v rámci jednotlivých šarží je uveden v technické specifikaci, která je nedílnou součástí této zadávací dokumentace.

Metoda podání
Elektronicky:
https://app.eop.bg/today/574933
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://app.eop.bg/today/574933
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
29/05/2026 13:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.