Publications Office of the EU
Severní Makedonie-Skopje: Hygienické služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Severní Makedonie-Skopje: Hygienické služby

  • Zveřejněno
    19/06/2023
  • Lhůta
    12/07/2023
  • Zrušeno
    15/09/2023
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Assembly of the Republic of North Macedonia
Místo plnění
NUTS code: MK Северна Македонија
Sídlo kupujícího
NUTS code: MK008 Скопски
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
85142300 Hygienické služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
12,000,000.00 MKD
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
10595/2023
Popis

Zachování hygieny v budově Parlamentu

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Assembly of the Republic of North Macedonia
Poštovní adresa: 11 Oktomvri br. 10 Skopje
Obec: Skopje
Kód NUTS: MK008
PSČ: 1000
Země: MKD
Hlavní adresa: www.sobranie.mk
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
12,000,000.00 MKD
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.