Publications Office of the EU
Rumunsko-Sibiu: Různé zdravotnické přístroje a výrobky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Rumunsko-Sibiu: Různé zdravotnické přístroje a výrobky

  • Zveřejněno
    07/10/2019
  • Lhůta
    01/11/2019
  • Otevírání nabídek
    01/11/2019
  • Udělení zakázky
    02/12/2019
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ministerul Apărării – U.M. 02460
Místo plnění
NUTS code: RO126 Sibiu
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO126 Sibiu
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33190000 Různé zdravotnické přístroje a výrobky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,111,700.00 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,774,260.00 RON
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
39
Číslo nabídky
A5015 din 01.10.2019
Popis

Achizitie publica de diverse aparate si produse medicale – conform caietului de sarcini. Termenul limita pana la care se pot solicita clarificari la documentatia de atribuire: cu 15 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. In conformitate cu prevederile art. 161 din Legea nr. 98/2016, autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire in a 10-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor in anuntul de participare.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Ministerul Apărării – U.M. 02460
Národní registrační číslo: 4406096
Poštovní adresa: Bulevardul Victoriei nr. 46
Obec: Sibiu
Kód NUTS: RO126
PSČ: 550024
Země: ROU
Kontaktní osoba: Claudiu Mitea
Hlavní adresa: www.spitalmilitarsb.ro
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
01/11/2019 15:00
Místo plnění
Kód CPV
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.