Publications Office of the EU
Itálie-Pianoro Bo: Zabezpečování pohostinských služeb pro školy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itálie-Pianoro Bo: Zabezpečování pohostinských služeb pro školy

  • Zveřejněno
    26/07/2014
  • Lhůta
    25/08/2014
  • Otevírání nabídek
    25/08/2014
  • Udělení zakázky
    04/11/2014
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Unione Montana Valli Savena — Idice
Místo plnění
NUTS code: ITH55 Bologna
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
80110000 Předškolní vzdělávání
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
472,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
454,568.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Gestione dei servizi educativi ed integrativi all'infanzia del Comune di Loiano per 4 anni scolastici 2014/15-2015/16-2016/17-2017/18.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
25/08/2014 15:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
472,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
454,568.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Cooperativa Sociale Società Dolce
Poštovní adresa: Via Cristina Da Pizzano 5
Obec: Bologna
PSČ:
Země: ITA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.