Publications Office of the EU
Polsko-Czempiń: Služby související s likvidací odpadů a odpady - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Czempiń: Služby související s likvidací odpadů a odpady

  • Zveřejněno
    27/09/2016
  • Lhůta
    08/11/2016
  • Udělení zakázky
    28/12/2016
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Związek Międzygminny Centrum Zagospodarowania Odpadów – Selekt
Místo plnění
NUTS code: PL41 Wielkopolskie
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL41 Wielkopolskie
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90500000 Služby související s likvidací odpadů a odpady
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,293,398.41 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
3,177,698.70 PLN
Číslo nabídky
CZO.271.14.2016
Popis

Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych z terenu gminy Opalenica, odbieranych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, w tym odbiór odpadów komunalnych zebranych w punkcie selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na działce o nr ewid. 401/6 zlokalizowanej w obrębie Troszczyn w gminie Opalenica (dalej zwanego PSZOK), a także odbiór przeterminowanych leków zebranych w aptekach zlokalizowanych na terenie ww. gminy, oraz ich dostarczenie do Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych Tonsmeier Selekt Sp. z o.o. w Piotrowie Pierwszym, gmina Czempiń lub do stacji przeładunkowych zlokalizowanych w Czarnej Wsi, gmina Grodzisk Wielkopolski i w Rumianku, gmina Tarnowo Podgórne w terminie od 1.1.2017 r. do 31.12.2019 r.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Związek Międzygminny Centrum Zagospodarowania Odpadów – Selekt
Poštovní adresa: ul. Kościańskie Przedmieście 2B
Obec: Czempiń
Kód NUTS: PL41
PSČ: 64-020
Země: POL
Kontaktní osoba: Bogusław Baraniak, Katarzyna Kraczewska-Ochmańska
Hlavní adresa: http://www.selekt.czempin.pl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,293,398.41 PLN
Konečná hodnota zakázky
3,177,698.70 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LS-PLUS Sp. z o.o.
Poštovní adresa: ul. Szałwiowa 34 A/2
Obec: Plewiska
PSČ: 62-064
Země: POL

Úřední název: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LS-Plus Sp. z o.o.
Poštovní adresa: ul. Szałwiowa 34 A/2
Obec: Plewiska
PSČ: 62-064
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.