Publications Office of the EU
Německo-Bad Segeberg: Sociální péče a související služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Bad Segeberg: Sociální péče a související služby

  • Zveřejněno
    15/10/2021
  • Lhůta
    12/11/2021
  • Otevírání nabídek
    12/11/2021
  • Udělení zakázky
    11/04/2022
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Kreis Segeberg - Der Landrat
Místo plnění
NUTS code: DEF0D Segeberg
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEF0D Segeberg
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
85300000 Sociální péče a související služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1.00 EUR
Číslo nabídky
SE30.00.20210031
Popis

Auftragsgegenstand sind die Hausleitung für die vom Land Schleswig-Holstein anerkannte Gemeinschaftsunterkunft für Asylsuchende in Schackendorf, Kreis Segeberg, und die Betreuung der dort untergebrachten Personen.

Metoda podání
Elektronicky:
https://satellite.dtvp.de/Satellite/notice/CXS0Y6QYY93
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
12/11/2021 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Johanniter-Unfall-Hilfe e.V. (RV SHSO)
Poštovní adresa:
Obec: Lübeck
PSČ: 23560
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.