Publications Office of the EU
Francie-La Défense: Strážní služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-La Défense: Strážní služby

  • Zveřejněno
    28/04/2023
  • Lhůta
    15/05/2023
  • Udělení zakázky
    18/10/2023
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
EDF Production Electrique Insulaire SAS (EDF PEI)
Místo plnění
NUTS code: FRY10 Guadeloupe
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79713000 Strážní služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,700,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Gardiennage de la centrale de production d’électricité d’EDF PEI Etablissement de Pointe Jarry (GUADELOUPE).
Le Titulaire devra réaliser les prestations de gardiennage et de contrôles d’accès du site 24 x 24 et 7 jours sur 7.
Candidature à déposer en ligne, sur la plateforme web PHA : https://pha2.edf.com

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: EDF Production Electrique Insulaire SAS (EDF PEI)
Poštovní adresa: TOUR PB6 20 place de la Défense
Obec: LA DEFENSE
Kód NUTS: FR105
PSČ: 92050
Země: FRA
Kontaktní osoba: EDF SA Direction des achats Groupe- DOA TPIT – Département Immobilier M Gilles Bonnard
Hlavní adresa: http://www.edf.fr
Elektronicky:
https://pha2.edf.com
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
3,700,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.