Publications Office of the EU
Kontrolní a monitorovací služba pro realizaci prací souvisejících s vytvořením a modernizací digitálních databází EGiB, BDOT500 a GESUT pro realizaci projektu e-Geodesia II - doplnění digitálního geodetického zdroje Lublinského vojvodství - I. etapa - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Kontrolní a monitorovací služba pro realizaci prací souvisejících s vytvořením a modernizací digitálních databází EGiB, BDOT500 a GESUT pro realizaci projektu e-Geodesia II - doplnění digitálního geodetického zdroje Lublinského vojvodství - I. etapa

  • Zveřejněno
    05/09/2024
  • Lhůta
    11/10/2024
  • Otevírání nabídek
    11/10/2024
  • Udělení zakázky
    13/06/2025
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Powiat Krasnostawski
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL812 Chełmsko-zamojski
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71248000 Dohled nad projektem a dokumentací
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
289,560.22 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
4
Číslo nabídky
OR.272.6.2024
Popis

Předmětem zakázky je výkon služby kontroly a monitoringu realizace prací souvisejících s vytvořením a modernizací digitálních databází EGiB, BDOT500 a GESUT pro účely projektu "e-Geodesia II - doplnění digitálního geodetického zdroje Lublinského vojvodství - etapa, pro obce: Fajsławice, Izbica, venkovská oblast a Żółkiewka, Izbica - Město

Metoda podání
Elektronicky:
https://zamowienia.krasnystaw-powiat.pl/
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://zamowienia.krasnystaw-powiat.pl/
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
11/10/2024 10:30
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.