Publications Office of the EU
Avfall och återvinning - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Avfall och återvinning

  • Zveřejněno
    17/03/2025
  • Lhůta
    28/03/2025
  • Otevírání nabídek
    31/03/2025
  • Udělení zakázky
    19/05/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Örebroporten Fastigheter AB
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: SE124 Örebro län
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90500000 Služby související s likvidací odpadů a odpady
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,000,000.00 SEK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
24/20
Popis

Härmed inbjuds ni att inkomma med anbud avseende avfallshantering i enlighet med vad som anges i detta upphandlingsdokument med tillhörande bilagor ("Upphandlingsdokumenten"). Upphandlingsdokumenten innehåller samtliga förutsättningar och krav som gäller för anbudsgivningen. Ramavtal kommer att tecknas med en leverantör.

Metoda podání
Elektronicky:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=46457&GoTo=Tender
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=46457&GoTo=Tender
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
31/03/2025 00:00
Způsob zadání zakázky
Genomförandebeskrivning
Odhadovaná hodnota
3,000,000.00 SEK
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: Stena Recycling AB
Poštovní adresa:
Obec: GÖTEBORG
PSČ: 40040
Země:
Úřední název: PreZero Recycling AB
Poštovní adresa:
Obec: ÄNGELHOLM
PSČ: 26271
Země:
Úřední název: Renall AB
Poštovní adresa:
Obec: NORRKÖPING
PSČ: 602 38
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.